Arjano Navi Team - Rzeszów

RAJD OFFROAD ADVENTURE, terenowo-turystyczno-nawigacyjny rajd samochodowy

W imieniu Organizatora Grupy 4x4 z Nowego Sącza zapraszam

w dniu
20 lipca 2013 roku
do Nowego Sącza

na off roadową przygodę w urokliwym Beskidzie SądeckimW imieniu zaprzyjaźnionego z naszym Klubem zespołu Grupa 4x4 z Nowego Sącza zapraszam na "Off Road Adventure" - przygodę z off roadem. Rajd terenowo - turystyczno - nawigacyjny to nowy produkt Grupy 4x4, łączący w sobie elementy przygody z offroadem, nawigacji samochodowej i wyprawy turystycznej. Skierowany jest do posiadaczy niezmodyfikowanych samochodów terenowych i samochodów SUV z napędem 4x4. Do uczestnictwa zapraszam całe rodziny, organizator zapewnia ciekawe trasy po drogach terenowo - asfaltowych do pokonania według dokumentacji nawigacyjnej (road-booka), konkursy, zadania sprawnościowe oraz testy np. z wiedzy o pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa ruchu drogowego lub turystyczno - krajoznawcze. „Off road Adventure" to impreza przygotowana dla pasjonatów offroadu, którzy chcą spędzić czas w gronie rodzinnym, przeżyć wspólną przygodę, poznać nowych, interesujących ludzi z pasją a przy okazji poczuć dreszczyk emocji i rywalizacji na trasie.
Szczegóły:

Info na stronie Grupy 4x4

Fun page OFFROAD ADVENTURE na facebooku

Zapraszam i do zobaczenia na starcie!
RAJD WIOSNA '2010, I runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ)

AUTOMOBILKLUB RZESZOWSKI

organizuje w dniu
25 kwietnia 2010 roku
w Rzeszowie

I rundę

Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ)

W imieniu Komandora Rajdu Jurka Gierałta zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Rajdzie WIOSNA '2010.

Impreza rozpocznie się w niedzielę 25 kwietnia 2010 r. Jednocześnie Okręgowa Komisji Turystyki Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie zaprasza na szkolenie Organizatorów Sportu Popularnego PZM obejmujące między innymi zagadnienia związane z organizacją imprez turystyki motorowej, zasadami bezpieczeństwa w imprezach motorowych, odpowiedzialnością organizatorów, ubezpieczeniami oraz podstawami pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na rajd złożą się dwa odcinki turystyczno-nawigacyjne o łącznej długości około 50 km, testy oraz próby sprawnościowe.

Wpisowe od załogi: 60 zł. Osoby towarzyszące 25 zł.

Udział w rajdzie mozna zgłaszać do 20 kwietnia do Komandora Rajdu na e-mail jgieralt@wp.pl .Pobierz szczegółowe zaproszenie z informacjami o imprezie: Zaproszenie na Rajd

oraz informacje o szkoleniu: Informacja o szkoleniu OSPZapraszamy!
KALENDARZ IMPREZ TURYSTYCZNO-NAWIGACYJNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ RZESZOWSKI ODDZIAŁ PZM W ROKU 2010

Oto zatwierdzony na spotkaniu Okręgowej Komisji Turystyki w Rzeszowskim Okręgu PZM kalendarz imprez nawigacyjno-turystycznych na rok 2010.

L.p. Termin Miejsce Rajd
I 25.04 Rzeszów Wiosna - Automobilklub Rzeszowski
I runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ)
II 15.05 Jasło Podkarpacie - Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego
II runda NSMORZ
III 18.07 Rzeszów Św. Krzysztof - Automobilklub Rzeszowski
IV wrzesień / październik Rzeszów Pogoń za Lisem - Automobilklub Rzeszowski
III runda NSMORZ
V 11.12
Rzeszów MIKUŁA-jki - Automobilklub Rzeszowski
IV runda NSMORZ

Mistrzostwa mają charakter otwarty, klasyfikowani w nich będą członkowie automobilklubów i klubów zrzeszonych w Polskim Związku Motorowym oraz także zawodnicy niezrzeszeni. Zapraszamy do wzięcia uziału!

Pobierz regulamin Mistrzostw w formacie *.doc. Regulamin NSMORZ na rok 2010


KALENDARZ IMPREZ TURYSTYCZNYCH MISTRZOSTW STREFY WSCHODNIEJ W ROKU 2010

Zarządy Okręgowe PZM w Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie serdecznie zapraszają do udziału w Turystycznych Mistrzostwach Strefy Wschodniej. Mistrzostwa Strefy w 2010 r. składać się będą z czterech rund rozgrywanych od maja do grudnia. Terminarz cyklu przedstawia się następująco:

Runda Termin Organizator Rajd
I 23.05 AK Chełm Niedźwiadek
II 03-04.07 TKM Białystok 60 mil Podlasia
III 29.08 AK Bialskopodlaski Podlaskie Lato
IV 11.12
AK Rzeszowski MIKUŁA-jki

Mistrzostwa mają charakter otwarty, klasyfikowani w nich będą członkowie wszystkich klubów sfederowanych w PZM. Imprezy będą się odbywały w bardzo atrakcyjnych turystycznie miejscach Polski Wschodniej.

Pobierz regulamin ramowy Mistrzostw w formacie *.doc. Regulamin Ramowy TMSW na rok 2010


NAWIGACYJNO-TURYSTYCZNY RAJD SAMOCHODOWY "MIKUŁA-jki '2009" - Frysztak, IV runda Mistrzostw Strefy Wschodniej, IV runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ) - 12 grudnia 2009 r.

Zapraszam do udziału w IX edycji Turystyczno-Nawigacyjnego Rajdu Samochodowego "MIKUŁA-jki '2009". Impreza odbędzie się w sobotę, 12 grudnia 2009 r. bez względu na stan pogody. Rozpoczęcie imprezy na parkingu przed schronem kolejowym w Stępinie (schron usytuowany jest przy drodze Stępina - Huta Gogołowska. Stępina leży w pobliżu miejscowości Frysztak.

Rajd składa się z 2 odcinków turystyczno-nawigacyjnych biegnących drogami asfaltowymi i szutrowymi (ok. 10% trasy) o łącznej długości około 60 km. Autorami trasy są Radosław Mikuła i Marcin Szczygieł.

Wpisowe od załogi wynosi 70 złotych. Osoba towarzysząca 30 złotych. W cenie zawarte są bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, gorący obiad oraz słodki poczęstunek.

Chęć udziału w rajdzie prosimy zgłaszać do 4 grudnia 2009 r. bezpośrednio do Komandora Rajdu, e-mailem: radek_mikula@wp.pl (lub tel. 502209068). Wpisowe można opłacić (tylko po wcześniejszym zgłoszeniu załogi!) bezpośrednio przed rajdem. Ww. opłaty obowiązują w I terminie tj. dla zgłoszeń przekazanych do 4 grudnia 2009 r. W II terminie (od 04.12.2009 r. do 09.12.2009 r.) zgłoszenie jest jeszcze możliwe, lecz wpisowe dla załogi jest wyższe o 20 zł!

Wszystkim zgłoszonym uczestnikom zapewniamy materiały rajdowe, gadżety, wstęp do zwiedzanych obiektów oraz dużo emocji na trasie rajdu. Najlepsi zostaną nagrodzeni dyplomami, pucharami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Przewidujemy nagrody dla debiutantów!

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie prawdziwych turystów, którym nie straszny ew. śnieg lub błoto :-)

Już dziś zarezerwujcie sobie wolne terminy. Do spotkania na starcie! Prosimy, poinformujcie przyjaciół o imprezie. Pobierz szczegółowe dokumenty imprezy w formacie *.doc.

Zaproszenie na imprezę

Regulamin Uzupełniający Rajdu


Regulamin Ramowy Turystycznych Mistrzostw Strefy Wschodniej


Karta zgłoszenia do Rajdu

Na kilka dni przed rajdem, w Automobilklubie Rzeszowskim, ul. Wyspiańskiego 2, zostanie przeprowadzone szkolenie przedrajdowe. Wkrótce podamy dokładny jego termin. Zapraszamy szczególnie debiutantów i początkujących w rajdach nawigacyjno-turystycznych.


Zobacz obrazy z kamer on-line:

Fragment trasy rajdu w kamerze,

Stan pogody w Rzeszowie,

Stan pogody we Frysztaku (login: frysztak, hasło: 24).

A oto kilka zdjęć z przygotowywania trasy rajdu:

      

      

      

      NAWIGACYJNO-TURYSTYCZNY RAJD SAMOCHODOWY "POGOŃ ZA LISEM '2009" - Sanok - Myczkowce, III runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ) - 17 października 2009 r.

Niektóre liski nieźle się zabawiają, a NASZ LISEK zaprasza Cię na imprezę kończącą letni sezon 2009 w Automobilklubie Rzeszowskim.

AUTOMOBILKLUB RZESZOWSKI

organizuje w dniu
17 października 2009 roku
na trasie Sanok-Myczkowce

III rundę

Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ)

Rajd połączony z zabawą terenową "Pogoń za lisem '2009".

Jako komandor Rajdu zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Rajdzie POGOŃ ZA LISEM '2009.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 17 października 2009 r. Spotykamy się od 8:30 na parkingu przykościelnym, przy ulicy Piastowskiej w Sanoku!

"POGOŃ" jest otwartą imprezą turystyki samochodowej, w której uczestniczyć może każdy posiadacz pojazdu oraz osoby towarzyszące. Zapraszamy do wzięcia udziału całe rodziny z dziećmi! Bazą rajdu będą tym razem kolorowe, jesienne Bieszczady: ośrodek Caritas w Myczkowcach. Impreza startuje z Sanoka, do którego zawodnicy dotrą w formie zlotu gwiaździstego na własną rękę. Tu organizatorzy przygotowali I odcinek nawigacyjny, którego trasa będzie biegła uliczkami Sanoka. Odcinek II o bardziej turystycznym charakterze powiedzie załogi malowniczymi trasami nad Sanem do Leska i bazy rajdu w Myczkowcach. Podczas trwania imprezy zawodnicy rozwiążą test z BRD (Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) i PPP (Pierwszej Pomocy Przedmedycznej) a rajd samochodowy zakończy test turystyczny z wiadomości zebranych podczas imprezy. Po obiedzie, na terenie ośrodka rozegrana będzie zabawa terenowa w poszukiwanie lisa, czyli "Pogoń za lisem '2009". Udział w niej biorą wszyscy chętni, pojedynczo lub w zespołach. Pierwszy uczestnik, który odnajdzie lisa otrzyma nagrodę "Najlepszego Myśliwego".

Pamiętaj! Powtórzę! Spotykamy się tym razem nie w AR, lecz w Sanoku!
Pobierz szczegółowe dokumenty imprezy w formacie *.doc.

Zaproszenie na imprezę

Regulamin Rajdu


Karta zgłoszenia do Rajdu

W czwartek, 15 października, o godzinie 18:00 w Automobilklubie Rzeszowskim, ul. Wyspiańskiego 2, zostanie przeprowadzone szkolenie przedrajdowe. Zapraszamy szczególnie debiutantów i początkujących w rajdach nawigacyjno-turystycznych.


Już dziś zgłoś się na rajd!
Zapraszam!

RAJD PODKARPACIE '2009, II runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ)

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Podkarpacie" oraz Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego

organizują w dniu
16 maja 2009 roku
w Jaśle

II rundę

Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego (NSMORZ)

W imieniu Prezesa S.O.N. "Podkarpacie" Ryszarda Dzika zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Rajdzie PODKARPACIE '2009.

Szczegóły w zaproszeniu poniżej:

Zapraszamy!
II SAMOCHODOWY RAJD POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ '2009

AUTOMOBILKLUB RZESZOWSKI oraz
SAMORZĄD STUDENCKI POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ


organizują w dniu
25 kwietnia 2009 roku
w Rzeszowie

II Samochodowy Rajd Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w sportowej imprezie, która rozpocznie się w sobotę 25 kwietnia 2009 r. Na rajd złożą się trzy szybkie i techniczne próby sportowe oraz trasa okrężna o długości ok. 30 km.

Wpisowe od załogi studenckiej: 40 zł. Pozostałe załogi 50 zł.

Udział w rajdzie prosimy zgłaszać do biura organizatora rajdu. w dniach od 16 kwietnia do 23 kwietnia.
Szczegółowe informacje na stronie imprezy.

Pobierz Regulamin imprezy w formacie *.doc.

Regulamin Imprezy

Karta zgłoszeniowa

O ile nie jesteś właścicielem pojazdu, którym chcesz wystartować w imprezie, bądź pojazd ten posiada jeszcze, poza Tobą, innego współwłaściciela wypełnij kartę zgody na użycie pojazdu w imprezie.

Karta zgody/oświadczenieRysunki prób sprawnościowych:

a) próba SZ 1 i SZ 3 na miasteczku studenckim PRz:


b) próba SZ 2 na OKL Jasionka:Zapraszamy!starsze zaproszenia powrót do strony głównej
Napisz do nas
Autor strony: Radosław Mikuła